TR
ABOUT BATI MAKINA
SINCE 1980
Batı Makina specialized in can manufacturing lines and dies, we set up turn key can making factories all over the world.Irregular,round,deep drawn can making lines with manual and also automatic options.
MORE →
ABOUT BATI MAKINA
BATI MAKİNA IN NUMBERS

0+
YEARS OF EXPERIENCE

0+
SATISFIED CUSTOMER

0
CLOSED PRODUCTION AREA

0+
EMPLOYEE
OUR PRODUCT GROUPS
All of our dies and machine parts are completely grinded with the latest technological CNC Jig Grinding and CNC Cylindrical Grinding machines. Our company has a large customer references in Europe, Australia, Middle East, Africa and Asia.
NEWS - ANNOUNCEMENT
2023
Metpack 2023 Fuarı Başladı.
Metpack 2023 fuarında siz değerli müşterilerimizi standımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.
MORE
20.04.2022
Batı Makina teknolojik gelişmeleri yakından takip eden köklü ve ilkeli bir kuruluştur.
Batı Makina; müşteri beklentilerine , mesleki ve ticari etiğe duyarlı hareket ederek, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden köklü ve ilkeli bir kuruluştur.
MORE
CAREER
CAREER
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.
DETAIL »
PRODUCTION
PRODUCTION
Batı Makina temel hedefi olan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak amacıyla, dinamik ve tecrübeli ekibi ile çağın getirdiği teknoloji düzeyini üretim öncesi ve üretimin her aşamasında kullanmaktadır.
DETAIL »